USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Frida Bacalar Bacalar Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Casa Frida Bacalar Ξενοδοχείο

Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-03
2026-08-04

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

8

Casa Frida Bacalar Ξενοδοχείο 3*

 Wi-Fi
 Κλιματισμός
 Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Τα αξιοθέατα της περιοχής, όπως Balneario Ecologico, απέχουν 8 λεπτά με τα πόδια από το άνετο Casa Frida Bacalar Ξενοδοχείο 3 αστέρων.

Cenote Cocalitos βρίσκεται σε απόσταση 4 χλμ., ενώ Mercado Municipal de Bacalar απέχει 400 μέτρα από αυτό το άνετο ξενοδοχείο. Τα αξιοθέατα, που βρίσκονται 16 λεπτά με τα πόδια από αυτό το ξενοδοχείο, περιλαμβάνουν το Φρούριο του San Felipe. Η περιοχή περιλαμβάνει επίσης φυσικά αξιοθέατα, όπως Natural Protected Area, 700 μέτρα από το Casa Frida Bacalar Ξενοδοχείο. Επίσης, υπάρχει ο σταθμός λεωφορείων Terminal de Autobuses ADO Bacalar, 5 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα.

Οι επιλογές για φαγητό περιλαμβάνουν το Panchito's, που προσφέρει μεξικάνικη κουζίνα και απέχει 100 μέτρα από τον ξενώνα.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Cenote Cocalitos
    4383 χλμ.
  • Cenote Azul
    4764 χλμ.
  • Lake Bacalar
    1324 χλμ.
  • Laguna Mariscal
    4628 χλμ.
  • Canal Piratas
    1860 χλμ.
  • Cocalitos
    4196 χλμ.
  • Balneario Municipal de Bacalar
    1357 χλμ.
  • Φρούριο του San Felipe
    700 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Chetumal
    37 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Τραπέζι φαγητού
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 18:00
Check-out: από 08:00 έως 11:00

Συχνές ερωτήσεις

  • 🌇

    Πόση ώρα θα χρειαστεί για να φτάσει κανείς στο κέντρο της πόλης από το άνετο Casa Frida Bacalar Ξενοδοχείο;

    Θα χρειαστούν 10 λεπτά με τα πόδια από το άνετο Casa Frida Bacalar Ξενοδοχείο μέχρι το κέντρο της πόλης.
  • 🚗

    Πού μπορούμε να παρκάρουμε σε τo Casa Frida Bacalar Ξενοδοχείο;

    Μπορείτε να παρκάρετε το όχημά σας στο ιδιωτικός χώρος στάθμευσης του τo Casa Frida Bacalar Ξενοδοχείο.
  • 🕗

    Τι ώρα γίνεται το check-out στο άνετο Casa Frida Bacalar Ξενοδοχείο;

    Στο άνετο Casa Frida Bacalar Ξενοδοχείο μπορείτε να κάνετε check out στις 11:00.
  • 🚪

    Τι δωμάτια προσφέρει τo Casa Frida Bacalar Ξενοδοχείο;

    Τo Casa Frida Bacalar Ξενοδοχείο προσφέρει Δωμάτιο με κρεβάτι queen-size και Δίκλινο δωμάτιο.
  • Ποια είναι η πολιτική ακύρωσης σε ξενώνας;

    Εδώ έχει δωρεάν ακύρωση. Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε με ξενώνας.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-03
2026-08-04

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Casa Frida Bacalar Ξενοδοχείο, Μεξικό

34 Calle 32, Bacalar, Μεξικό

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hotels-quintanaroo.com

All rights reserved